Zawsze szukamy dobrych pracowników

Dołacz do Nas

Jesteśmy relatywnie małym 35 osobowym  zespołem inżynierów którzy mają pasję w realizacji niestandardowych rozwiązań biorąc pełną odpowiedzialność za wykonanie powierzonej nam pracy. Możesz u nas liczyć na innowacyjne , niezwykle ciekawe projekty w rożnych branżach  ale jedno jest pewne: Nie zabraknie Ci wyzwań wyślij do Nas swoje  CV at: praca@ab-z.pl

Ofery pracy

Praca w ABZ Consulting

Audytor - Konsultant ds. Efektywności Energetycznej

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie audytów efektywności energetycznej wg standardów ABZ Energia – samodzielne dla średnich oraz w ramach zespołu dla dużych przedsiębiorstw;
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych oraz współpraca z zespołami wykonującymi specjalistyczne pomiary;
  • Opracowywanie planów poprawy efektywności energetycznej – raportów z audytów;
  • Opracowywanie dokumentacji na potrzeby białych certyfikatów, ustawy o efektywności energetycznej oraz projektów związanych z finansowaniem ze środków UE;
  • Utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami;
  • Merytoryczne wspieranie zespołów sprzedażowych.
Wymagania:
  • Studia wyższe o profilu technicznym, preferowane z zakresu: energetyka, automatyka;
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu audytów oraz uprawnienia elektryczne do 1kV;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • Prawo jazdy kat. B
 Oferujemy :
  • Atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • Szansę na rozwój zawodowy;
  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia;
  • Atrakcyjny system motywacyjny;
  • Niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon, profesjonalne urządzenia pomiarowe, dostęp do samochodu służbowego).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ABZ Energia z siedzibą w Warszawie – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Audytor - Konsultant ds. Efektywności Energetycznej Przedsiębiorstw

  • wykonywanie audytów efektywności energetycznej wg standardów ABZ Energia – samodzielne dla małych i średnich oraz w ramach zespołu dla dużych przedsiębiorstw;
  • przeprowadzanie wizji lokalnych oraz współpraca z zespołami wykonującymi specjalistyczne pomiary;
  • opracowywanie planów poprawy efektywności energetycznej wg standardu ABZ Energia;
  • opracowywanie dokumentacji na potrzeby białych certyfikatów, ustawy o efektywności energetycznej; projektów związanych z finansowaniem ze środków UE;
  • utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami;
  • merytoryczne wspieranie zespołów sprzedażowych.
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe (lub ostatni rok studiów) o profilu technicznym – preferowane z zakresu efektywność energetyczna / energetyka / ciepłownictwo / automatyka;
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu audytów energetycznych i/lub audytów efektywności energetycznej przedsiębiorstw; doświadczenie pracy z Klientem Korporacyjnym; umiejętność budowania relacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel,
  • komunikatywność; umiejętność prezentacji nowoczesnych rozwiązań, znajomość światowych trendów
  • terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych liczbowych; zdolności negocjacyjne
  • dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • dobra organizacja pracy; umiejętność uczenia się i korzystania z rozwiązań wg. Standardów – ABZ energia
Oferujemy:
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • szansę na rozwój zawodowy – możliwość awansu na Partnera – udziałowca firmy;
  • umowę o współpracy lub inną formę zatrudnienia do uzgodnienia (zlecenie, umowa o pracę);
  • atrakcyjny system motywacyjny; realizację wspólnych zainteresowań po pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy (biuro, telefon, notebook, dostęp do samochodu).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.