USŁUGI DLA PRZEMYSŁU I LOGISTYKI

Planujemy, wdrażamy i integrujemy rozwiązania w oparciu o roboty mobilne AMR

Realizujemy projekty w oparciu o mobilne roboty przemysłowe następujących marek:

MiR, AGILOX, Versabox.

Udoskonalanie procesów intralogistyki (logistyki wewnątrzzakładowej) z zastosowaniem robotów mobilnych stało się proste.

Szybko i bez konieczności rozbudowy skomplikowanej infrastruktury możliwe jest podnoszenie efektywności procesów transportu części, detali i pojemników w hali produkcyjnej, w magazynie lub innych placówkach.


Posiadamy doświadczenie w implementacji robotów mobilnych (w szczególności producentów MiR, AGILOX i Versabox). Innowacyjne rozwiązanie stosowane jest w efektywnym (bez lub z ograniczonym udziałem czynnika ludzkiego) transporcie wewnątrzzakładowym i lokalnym przepływie towarów.

Innym przykładem są autonomiczne roboty marki AGILOX: umożliwiając pobieranie z transportera i odstawianie bezpośrednio na posadzkę.

Autonomiczne, przemysłowe roboty mobilne klasy AMR (Autonomous Mobile Robot) wyposażone są w czujniki laserowe i kamery 3D. Realizują najczęściej procesy przewożenia pojemników i palet z półproduktami lub produktami gotowymi oraz współpracują z urządzeniami odbierającymi te ładunki. Pracują najczęściej w branży elektronicznej, metalowej, FMCG, meblarskiej i logistycznej.

W celu skorzystania z naszych usług

zapraszamy do kontaktu: